Mededeling
Collapse
No announcement yet.
Zomaar mooie foto
Collapse
X
-
Eigengemaakte plaatjes dan maar weer.
Heggemusje:
Pimpelmeesje:
Roodborstje:
Opmerking
-
Nog meer roodborstjes
Opmerking
-
-
Nog een paar
Kievit: Op nest. (Ze ging er net weer op zitten.) Na een kraai verjaagd te hebben.
Opmerking
-
Nog een keer vervolg.
Kraai, moet zeker een nest bouwen.
Kievit:
Opmerking
-
Nog een serie-tje.
Witte kwikstaart:
Groenling:
Opmerking
-
Nog wat plaatjes
Keep:
Opmerking
-
Nou er komt geen eind aan man.
Vink:
Kneu: Bedankt Girlits.
Witte kwikstaart:
Opmerking
-
Nog een keer vervolg.
Opmerking
-
Ik word er bijna moe van.
Honderden vogeltjes zag ik vanmiddag, vinken, witte kwikstaarten, keep, groenling, kneu, en ook sijsen met zwarte koppen. Ik heb er een hele tijd van genoten. Jammer dat ze al snel te ver op het bouwland zaten.
Opmerking
-
Nog wat lucht foto's.
En zo zie je ze in de verte op het land zitten, onbereikbaar eigenlijk voor de foto.
Opmerking
-
Nog paar luchtfoto's.
Vink:
Roodborstje:
Opmerking
-
Lichting
Opa Henk3 je hebt er een fan bij, mijn vrouw vind je foto's erg mooi en terecht.
Wat moet jij genoten hebben met zoveel verschillende vogels om je heen.
Wederom "vooral doorgaan".
Winterkoning
Natuurlijk ben ik je niet vergeten hahahahaaa.(alleen druk druk druk)
Met de kleine jongen gaat het harstikke goed, het is een goeie eter gelukkig.
6 dagen jong en nu al 90 cc voeding om de 3 uur. Het is een heerlijk zoet mannetje, huilt 2 uurtjes per dag en verder is ie gewoon erg tevreden.
Ik ben ook super trots op de kleine meid hoe gelukkig ze is met haar broertje en totaal geen jarloezie.(had ook anders kunnen zijn natuurlijk)
Wat een mooie foto trouwens (dank dank) en de rupsen in zijn bek zijn nou precies de rupsen die wij inderdaad in de groentetuin krijgen straks. Ik ben inmiddels begonnen met de vroege groentes te planten koolsoorten en Oost Indische kers speciaal om de vlinders aan te gaan trekken voor jouw wintersport afd. en ook de mijne natuurlijk. Het probleem is op het moment alleen dat de vlinders erg op zich laten wachten ik heb er nog niet 1 gezien terwijl we vorig jaar al genoeg vlinders zagen hier.
Zodra de 1ste lichting er is ben jij de eerst die hoort en dan leef je je maar helemaal uit hahahahahaha. (niet men groentes vertrappen he)
Maar nogmaals we zijn begonnen om de vlinders aan te gaan trekken.
Tipje: Plant wat Oost indische kers (erg mooie bloei en plant en de bloem is ook nog te eten en lekker in salade's en rauwkost) en daarbij een paar koolplanten (voor de rupsen) en het is zeker dat je vlinders krijgt met de daarbij horende rupsen.
Ps:
Het stuk over de thuja wil ik heel graag lezen.mvg Gerard 6
Opmerking
-
Advertentie
Collapse
Opmerking