als ik dan in de winter de mannen en de poppen scheidt moeten ze dan een nestkastje hebben om in te slapen of slapen ze dan gewoon op stok
Mededeling
Collapse
No announcement yet.
nestkasjes?
Collapse
X
-
bij mij blijven de nestkastjes ook gewoon hangen in de winter maar het is uiteraard niet noodzakelijk. In de winter als het wat kouder is kan het zelfs zijn dat er meer dan 2 zebra's in een nestje slapen. Ik heb ooit eens gehad dat er in een gewoon nestje 10 zebra's tegelijkertijd in zaten om het lekker warm te hebben. Maar ik heb ook enkele eenzame zebra's die nog geen partner hebben gevonden of waarvan de partner is gestorven en die slapen ook gewoon op de stok. Ze slapen dan wel tussen de kanaries of de diamantduiven maar ze slapen op een stokHave fun and live your live to te maximum!
Opmerking
-
hier slapen ze op een bredere lat van de voliere
Ik heb ook de nestkastjes eruit. daar zijn ze het zelf nog niet zo mee eens en bouwen me elke keer het gaatje dicht van binnen naar buiten. dat gebeurd elk jaar. wel grappig. elke keer duw ik het spul er weer uit en dan beginnen ze opnieuw tot ze de moet opgeven. ze zijn ook echt beledigd als ik hun werk weer ongedaan maak. Ze slapen op de zijlatjes van de voliere in het binnen hok. De jonge die ik nog heb slapen op stok.
Opmerking
-
Nestkastjes
als het over Zebravinken gaat die gewoon voor de lol in de buitenvoilere gehouden worden dan zou ik de mannen en de poppen gewoon bij elkaar houden, persoonlijk zou ik dan de nestkastjes weghalen ,ze mogen blijven hangen, het nadeel hiervan is dat de kans bestaat dat ze vrolijk een nest gaan bouwen .en de kans dat het mislukt vanwegen de kou is vrij groot een ander nadeel is dat er muizen in kunnen gaan huisvesten want die houden ook van warmte.liefhebbers die gericht zebravinken kweken doen er wel verstandig aan om de nestkastjes weg te halen en de mannen van de poppen te scheiden . wat de buiten voilere betrefd .houd wel in de gaten dat ze beslist niet meer dan drie keer per jaar een nest met eieren hebben.het put de poppen nl. ontzettend uit
gr. Bertus
Opmerking
Advertentie
Collapse
Opmerking