Mededeling

Collapse
No announcement yet.

op kleur komen of niet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Toon
Clear All
new posts

  • op kleur komen of niet


  • #2
    kleur

    ze komen echt wel op kleur maar als je niet precies weet wanneer ze uitgevlogen zijn word het al moeilijker

    Opmerking


    • #3
      Hier zijn ze nu ongevee 3 a 4 weken uitgevlogen en beginnen ze nu op kleur te komen. Volgens mij mag het 2 a 3 maanden duren voordat ze echt op kleur zijn.
      Groet,

      Daniel

      Opmerking


      • #4
        Het ligt er maar aan, of er mutaties tussen zitten.
        Want dan duurt het wat langer dat ze op kleur zijn.

        Zo zijn van mijn 1ste nestje jongen de normaal grijze al op kleur, terwijl hun broer en zusje , beide geelsnavel, de pop wel aardig op kleur is, maar de man nog steed bezig met zijn jeugdrui.
        Die is net over de helft.
        En als je de zoekfunctie op dit forum gebruikt, zul je zien, dat er kwekers zijn, waar de jongen pas na de 2de rui op kleur zijn.
        Dit zijn dan de oranje borst zwart borst etc.

        groet Henk.
        Met vriendelijke groet:
        Henk.

        Opmerking


        • #5
          met 5 weken oud beginnen de eerste spikkeltjes op wang of flank te komen als het een mannetje is. snavel begint met 6 weken goed oranje te worden.
          'Vliegde ik?'
          -'Nee, je valde.'

          Opmerking

          Working...
          X