Mededeling
Collapse
No announcement yet.
welke?
Collapse
X
-
Hallo Stefan,zou je eerst niet eens beginnen met 1 of 2 makkelijke soortjes en daar wat ervaring mee opdoen en dan eens verder gaan kijken?
Je bent nu,sorry voor deze op merking maar goed bedoeld,als een ongeleid projectiel op zoek naar allerlei soorten zonder te weten wat je eigenlijk wilt.Mvg,
Kingfisher.
-
ik heb bijna me opleiding dierverzorging achter de rug dus als je mij vraagt valt dat wel mee..
Maar omdat ik weet dat insecten eters moeilijker zijn zoek ik een soort die ook zaad erbij eet.
En ervaring qua vogels heb ik al aardig 4 jaar lang grasparkieten en een half jaar nu een grijze roodstaart dus niet helemaal een leek.Last edited by marquancez; 14-02-2015, 18:28.Groetjes Stefan
Opmerking
-
Gezien de vele vragen m.b.t. het houden van tropen lijkt het mij verstandig je eerst goed in te lezen in de materie. (boeken en internet).Oorspronkelijk geplaatst door marquancez Bekijk BerichtEn ervaring qua vogels heb ik al aardig 4 jaar lang grasparkieten en een half jaar nu een grijze roodstaart dus niet helemaal een leek.
Heb je alvast een ondergrondje.
Voor eventuele aanvullende info kan je hier altijd terecht.
Opmerking
-
Waar heb jij dat gelezen Stefan, ik hoor dat nu voor het eerst.Oorspronkelijk geplaatst door marquancez Bekijk Berichtik heb gelezen dat de oranje wever een moeilijk te houden vogel is.
Zij kunnen wel vervelend naar andere vogels doen, maar dat is van een andere orde.
Lees de volgende link maar eens.
Opmerking
-
Oorspronkelijk geplaatst door marquancez Bekijk BerichtWeet niet meer precies waar ik het had gelezen maar als hier word gezegd dat het niet zo is geloof ik dat wel.
Ga zoizo eerst zaad eters kopen
Dit is notabene de website van de speciaalclub wevers en wida's, die verkondigen geen onzin.
En oranjewevers zijn hoofdzakelijk zaadeters, dus ik kan je redenatie niet meer volgen.
Opmerking
-
wil je echt wevers, kan je die beter in een voliere alleen houden, en je dan daar helemaal op richten.groeten Ton
mijn Youtube kanaal: https://www.youtube.com/channel/UCLy..._as=subscriber
Opmerking
Advertentie
Collapse


Opmerking