Als dit uw eerste bezoek is bekijk dan de veel gestelde vragen. U moet zich registeren voordat u zelf berichten kunt plaatsen en bijlage kunt bekijken.
ik heb 8 koppels waarvan er 7 eieren hebben gelegt. de 8ste heeft 2 keer 1 ei gelegt. verder weigert ze...
van 4 koppels had ik 15 jongen. 1 is er gestorven dus nu nog 14 jongen (allemaal nog in de nest). De andere 3 koppels moeten deze en volgende week kiepen.
Hopelijk komen deze ook uit want vorig jaar viel het wat tegen...
prachtige jongen hebben jullie heb slecht nieuws jong is gestorven spijtig het komt door die ene pop en ik was 1 weekend weg en dan gebeurt dit hopelijk word volgende ronde veel beter moest ik geen bloed luis hebben gehad dan zaten er nu 8 jongen in mijn voliere maar ja de natuur is hard he
Opmerking