wanneer zou mijn chinese dwergkwartel weer gaan leggen. Ik heb in de kerstvakantie haar laatste ei gehad, ze is nu anderhalf jaar oud. of is ze te oud om te leggen.
Mededeling
Collapse
No announcement yet.
gaat chinese dwerkwartel hen nog leggen
Collapse
X
-
... Mijn kwartelhen had eind november/ begin december haar laatste ei gelegd en vanaf de eerste week van januari is ze weer flink gaan leggen. En die zit ook buiten, zij het wel gedeeltelijk afgeschermd, dus er komt niet zoveel wind, maar wel kou en vorst.
maar die legt nu allang en is ook al een jaar of ouder ongeveer.
Ik heb nu zelfs 4-5 eitjes laten liggen, waar ze af en toe op broedt, maar ze is er ook gerust uren vanaf, dus ik denk niet dat er wat uit komt... maar het staat zo vredig.
mocht er toch wat uitkomen, dan heb ik al een vriendin die ze erg graag wil, maar ik denk dat het nog veel te koud is.
wat ik heb gemekrt is dat het geven van meelwormen de leg wel bevordert... of dat is toeval geweest, dat ze toevallig legde alsik meelwormen gaf.'Vliegde ik?'
-'Nee, je valde.'
Opmerking
Advertentie
Collapse
Opmerking