Mededeling

Collapse
No announcement yet.

aymara parkiet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Tijd
  • Toon
Clear All
new posts

  • aymara parkiet

    Ik had een vraag over de aymara parkiet:
    Ik wil deze parkietsoort zelf gaan houden in een vlucht van 2.00m lang, 1.00m breed en 1,90m hoog met aansluitend nachthok.
    Nou heb ik al het 1 en ander opgezocht, maar wat mij opvalt is is dat bijna iedereen deze vogels in kweekkooien/kleine binnenvluchten houdt. Is hier een reden voor?
    Kan deze vogel niet in een vlucht van grotere afmeting dan de standaard kweekkooien?

    Alvast bedankt.

  • #2
    ze kunnen prima in een vlucht,de man waar ik ze kocht had ze onverwarmt in de winter en had ze ook in een voliere met nachthok maar je leest veel dat ze verwarmt moeten zitten dus als je ze onverwarmt wil hebben dan zou ik ze ook kopen bij iemand die ze zo heeft zitten

    Opmerking


    • #3
      Bedankt,
      Ik zal er bij de aankoop op letten hoe ze zijn gehuisvest. Het is bij mij eventuuel wel mogelijk het nachthok te verwarmen.

      Kreeg nm de indruk dat men deze vogels het liefst in kweekkooien houdt/kweekt ipv in een buitenvlucht met nachthok.

      Opmerking

      Working...
      X