Als dit uw eerste bezoek is bekijk dan de veel gestelde vragen. U moet zich registeren voordat u zelf berichten kunt plaatsen en bijlage kunt bekijken.
This website is for sale! bosruitervogelspeciaalzaak.nl is your first and best source for all of the information you’re looking for. From general topics to more of what you would expect to find here, bosruitervogelspeciaalzaak.nl has it all. We hope you find what you are searching for!
voor welke vogels zijn het.
want heb 5 volieres met netten en ondek toch regelmatig een gatje.
maar zijn fazanten en eenden dat er onder zitten. ik zie het eerder als zij dus geen probleem. maar bij kleinere zou ik het toch niet zetten. en bij parkieten helemaal niet.
had in mijn gedachten een verhoog te metselen,een kader op en daar zo een net rond.
omdat je met zo een net toch wat meer hoogte kunt halen......
oh ja bedoeling was om kanaries in onder te brengen.
had in mijn gedachten een verhoog te metselen,een kader op en daar zo een net rond.
omdat je met zo een net toch wat meer hoogte kunt halen......
oh ja bedoeling was om kanaries in onder te brengen.
wij hebben zelf ook een gemetselde verhoging maar daar zijn gaaspanelen op geplaatst, niet met die lelijke Al kleur maar het is een soort donkergrijs/zwart zeg maar antraciet
als het de bedoeling is om in de voliere te kweken zou ik toch voor gaas gaan. want moest je eventueel nestkastjes ophangen vrees ik dat een net toch gaat springen.
Heb zelf ook volierenetten. Heb zelf meerdere bedrijven gevonden en prijzen vergeleken en de goedkoopste was www.vandijknetten.com
Goede stevige netten met 10 jaar uv garantie.
Opmerking