Als dit uw eerste bezoek is bekijk dan de veel gestelde vragen. U moet zich registeren voordat u zelf berichten kunt plaatsen en bijlage kunt bekijken.
Was wat later, door de file voor de parkeerplaats. Ken Zwolle goed, dus gedraaid en heb een ander plekje gevonden waar ik in no-time mijn auto kwijt was. Binnenkomen is met een e-ticket heel erg makkelijk. Eenmaal binnen was het druk. De kou in de hal viel me mee, het was best aangenaam qua temperatuur. De vogels door de kou naar mijn auto krijgen vond ik wel spannend. Had toch een kwetsbare soort bij mij. Dat is denk ik ook de reden dat ik nu veel Europese Cultuurvogels en kromsnavels zag en wat minder tropische prachtvinken. Vogels die wat beter tegen de kou kunnen. Zelf heb ik ook een Coloria pop thuis gelaten en de koper aangeboden deze een andere keer te verkopen en elkaar halverwege te treffen. Diertje was in de rui gevallen, dus dan verkoop ik haar niet. Zeker als het zo koud is buiten. Ze had het mogelijk niet overleefd en dat zit ik met een teleurgestelde koper. Zelf vond ik hetgeen er werd aangeboden niet interessant genoeg. Ik heb daarom alleen het voor mij vooraf gereserveerde koppeltje Geparelde Bronzemannen opgehaald en nog wat zaken die ik toch nodig had en was rond 10.00 weer vertrokken. Misschien dat ik in de toekomst eens op een kleinschalige manier ga proberen wat van mijn vogels te verkopen op deze markt. Ga dat dan wel op een September-versie van de markt doen.
vroeger kwam ik er ook altijd
maar ik vindt het te groot , te druk en te duur voor dat we met twee mensen binnen zijn , zijn we al meer dan €20,- kwijt met entree en parkeren
ik ga op 10 maart weer naar Assen wat ik ook gezellig vindt
69ste editie Zwolse Vogelmarkt - zaterdag, 23 februari 2019?
Nieuwe start Vogelmarkt.
De Zwolse Vogelmarkt maakt een doorstart met een nieuwe organisatie!
IJsselhallen Zwolle en JH Bird products (Fa. Heesakkers) zijn de nieuwe organisatoren van de Zwolse Vogelmarkt. Zij zullen bij de organisatie gezamenlijk optrekken.
Zaterdag 23 februari 2019 vindt de Zwolse Vogelmarkt voor het eerst plaats onder leiding van de nieuwe organisatie en kunnen liefhebbers weer uren ronddwalen langs de enorme collectie vogels en overige benodigdheden.
Deelnemers kunnen zich vanaf 1 december inschrijven.
Opmerking